Tento web používa súbory cookie. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Súhlasím
Prejsť na obsah
🚚 Doprava ZADARMO od 60 € | 📍 Osobný odber v Prešove
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
info@kcshop.sk
+421 918 725 111
Veľkoobchodná spolupráca
Sledovanie zásielky
Blog
Viac
Prihlásenie
Registrácia
Hľadať
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Exteriér
Umývanie
Predumytie
,
Odstraňovače hmyzu
,
Aktívne peny
,
Autošampóny
,
Autošampóny s voskom
,
Umývanie bez vody
Čistenie a konzervácia motora
Univerzálne čističe APC
Čistenie a dekontaminácia laku
Odstraňovače asfaltu a lepidiel
,
Odstraňovače živice z auta
,
Odstraňovače náletovej hrdze
,
Clay a Lubrikanty
,
Odstraňovače škvŕn
Leštenie a renovácia laku
Leštičky
,
Leštiace kotúče
,
Leštiace pasty
,
Odmasťovače laku
,
Brúsenie laku
,
Retuš a opravy laku
,
Merače hrúbky laku
,
Osvetlenie k lešteniu
,
Renovácia svetlometov
,
Maskovacie pásky
,
Ručné leštenie
Ochrana laku
Detailery
,
Vosky
,
Sealanty
,
Keramická ochrana laku
Ošetrenie plastov
Oživovače plastov exteriéru
Čistenie a ošetrenie okien
Tekuté stierače
Starostlivosť o kabriolety
Chémia pre umývacie linky
Matné laky
Motokozmetika
Nano kozmetika
Disky a pneu
Čističe diskov
Ošetrenie kolies
Ošetrenie pneumatík
Príslušenstvo na čistenie diskov
Kefy na disky
Interiér
Čističe interiéru
Oživovače plastov
Starostlivosť o kožu
Čistenie kože
,
Ošetrenie kože
,
Sady na kožu
,
Renovácia kože
Čističe a oživovače gumových rohoží
Príslušenstvo
Utierky
Sušiace uteráky
,
Utierky na okná
,
Mikrovláknové utierky
Rukavice a hubky na umývanie auta
Detailingové štetce
Aplikátory
Vedrá a separátory
Fľaše a rozprašovače
Ručné rozprašovače
,
Tlakové rozprašovače
Ručné tlakové napeňovače a postrekovače
Opravné sady
Kefy a stierky
Ochranné nitrilové rukavice
Papierové rolky a príslušenstvo
Detailingové svetlá
Čelovky
Detailingové vysávače
Príslušenstvo pre vysávače
Detailingové držiaky a stojany
Napeňovače na wapku
Pneumatické čistiace pištole
Ochranné pomôcky
Vypúšťacie ventily pre kanistre
Škrabky
Aku batérie a nabíjačky
Nálepky a etikety
Ostatné
Vône do auta
Závesné vône
Vône v spreji
Odstránenie zápachov
Výhodné sady
Novinky
The Finisher
Starostlivosť o auto
Starostlivosť o loď
Darčekové poukazy
Čistenie a údržba lodí
Značky
3M
Abralon
Celtex
Colourlock
Festool
Finixa
Flex
Grippaz
iKsprayers
Katrin
Koch Chemie
Kovax
MJJC
Murska
NexDiag
P&S
PROFIX
Rupes
Scangrip
Scrubs
Sia
SprayMax
Temca
Vikan
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Predávané značky
/
3M
3M
Otvoriť filter
Cena
2
€
52
€
1
2
52
Na sklade
20
Stránka
1
z
1
-
23
položiek celkom
Radenie produktov
Radiť podľa:
Odporúčame
Najpredávanejšie
Najlacnejšie
Najdrahšie
Abecedne
Výpis produktov
3M 02094Trizact brúsny penový kotúč P1500 Ø75 mm
Skladom
(14 ks)
2,20 €
Do košíka
2094
3M 30804 Trizact Hookit penový brúsny kotúč P8000 Ø76 mm
Skladom
(10 ks)
4,05 €
Do košíka
30804
3M 02087 Trizact brúsny penový kotúč P3000 Ø75 mm
Skladom
(7 ks)
4,40 €
Do košíka
02087
3M 30662 Trizact Hookit penový brúsny kotúč P5000 Ø150 mm
Skladom
(26 ks)
9,30 €
Do košíka
30662
3M™ 6300 polomaska veľkosť L
Skladom
(2 ks)
28,20 €
Do košíka
6300
3M 02085 Trizact brúsny penový kotúč P3000 Ø150 mm
Skladom
(62 ks)
10,90 €
Do košíka
2085
3M 33544 Hookit flexibilný penový brúsny kotúč P2000 Ø150 mm
Skladom
(24 ks)
4,70 €
Do košíka
33544
3M 33543 Hookit flexibilný penový brúsny kotúč P1500 Ø150 mm
Skladom
(29 ks)
4,95 €
Do košíka
33543
3M™ uhlíkový filter proti plynom a výparom A2 6055 2ks/bal.
Skladom
(29 ks)
21,33 €
Jednotková cena:
10,67 € / 1 ks
Do košíka
6055
3M Brusný kotúč Trizact P1500 D150mm
Skladom
(12 ks)
4,90 €
Do košíka
02088
3M 33541 Hookit flexibilný penový brúsny kotúč P1000 Ø150 mm
Skladom
(48 ks)
4,55 €
Do košíka
33541
3M 33540 Hookit flexibilný penový brúsny kotúč P800 Ø150 mm
Skladom
(10 ks)
5,40 €
Do košíka
33540
3M 02090 Trizact™ Hookit™ brúsny kotúč P1000 Ø150 mm
Skladom
(26 ks)
9,40 €
Do košíka
02090
3M™ 7500 polomaska veľkosť L
Skladom
(3 ks)
51,86 €
Do košíka
7503
3M™ 7500 polomaska veľkosť M
Skladom
(3 ks)
51,86 €
Do košíka
7502
3M™ 6200 polomaska veľkosť M
Skladom
(6 ks)
28,20 €
Do košíka
6200
3M Filter uhlíkový A1 6051 2ks/bal.
Skladom
(4 ks)
17,56 €
Jednotková cena:
8,78 € / 1 ks
Do košíka
6051
3M™ časticový filter 5925 2ks/bal.
Skladom
(19 ks)
9,52 €
Jednotková cena:
4,76 € / 1 ks
Do košíka
5925
3M™ časticový filter 5911 2ks/bal.
Skladom
(15 ks)
3,65 €
Jednotková cena:
1,83 € / 1 ks
Do košíka
5911
3M™ Bezúdržbová polomaska 4251+
Vypredané
28,45 €
Detail
4251-
3M™ držiak predfiltra 501 2ks/bal.
Skladom
(9 ks)
6,10 €
Jednotková cena:
3,05 € / 1 ks
Do košíka
0501
3M Brusný kotúč Trizact D150 P6000
Vypredané
7,95 €
Detail
51130
3M Trizact brúsny kotúč; suchý zips; P1000 150 mm
Vypredané
7,85 €
Detail
50341
Ovládacie prvky výpisu
23
položiek celkom